1995 yılında Darnel Group Internatıonal ortaklığı ile kurulan şirketimiz Pro-Pack A.Ş rekabetçi, inovatif ve sürdürülebilir bir büyüme ile rakipleri arasında fark yaratmıştır .


Faaliyet alanı olan gıda ambalajı/filmi konusunda lokal ve global pazarda ‘güven’ ve ‘kalite’ denildiğinde ismini hafızalara yerleştirmiştir.


İhracat sıralamasında bağlı bulunduğumuz sektör grubunda Tekirdağ bölgesi için ilk 5 , Türkiye genelinde ise ilk 25 de yer alarak ve yine bölgemizde vergi sıralamasında ilk 10 un içinde yer alarak ülkemize katma değer sunuyor ve işimizi doğru yapabilmenin gururunu yaşıyoruz.
Yaşadığımız yüzyılda en önemli etken olarak nufüs artışı ve buna bağlı olarak gıda-içecek tüketimindeki artışın yanı sıra yaşam standartlarının yükselerek tüketim alışkanlıklarının değişimini sağlaması, bize, ambalaj sektöründeki hızlı gelişimi getirmektedir.


Firmamızın vizyonu , bu gelişim içinde ürünlerimizin Türkiye’deki ithalatını azaltırken, ihracatımızı arttırmak ve bizi oluşturan tüm unsurlara katma değer sağlamayı sürdürmektir.

Kazandığımız bu değerleri korumak ve sürdürebilmek için, uluslararası standartlarda çalışmaya, müşterilerimizle, çalışanlarımızla, tedarikçilerimizle ‘kalite’ ve ‘güven’ çerçevesinde işbirliğimizi sürdürmeye devam edeceğiz.

POLİTİKAlARIMIZ

PDF dosyalarından görüntülüyebilirsiniz.

Kalite ve Gıda Bilgi Güvenliği

İLKELERİMİZ

PDF dosyalarından görüntülüyebilirsiniz.

PDF Açıklama İndir

HEDEFLERİMİZ

PDF dosyalarından görüntülüyebilirsiniz.

PDF Açıklama İndir